Hakkımızda

HAKKIMIZDA

          TurkicMedia.com (Türk İşbirliği Medya Platformu) Türk dünyasının ilk ve tek sosyal makale ve haber platformudur. Turkicmedia’da haberlerinizi ve makalelerinizi paylaşmak ücretsizdir ve Türk dünyası için her zaman ücretsiz kalacaktır.

Misyonumuz

          Turkicmedia, başta bağımsız Türk devletleri olan Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Özbekistan, Türkiye, Türkmenistan ve diğer özerk ülkelerden ayrıca, dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan Türk milletinin birer ferdi olan insanlarımızın ücretsiz şekilde makale ve haber paylaştığı sosyal bir platformdur.  

Vizyonumuz

          Turkimedia. com’un hedefi bugün çizgiler ile sınır kapıları ile bölünen Türk dünyasının arasındaki sınırları sanal ortamda ortadan kaldırmaktır. Güzide insanlarımızın, akademisyenlerimizin, devlet kurumları ve medya kuruluşlarının böyle bir paltform üzerinde paylaşım yapması amaçlanarak, varılmak istenen nokta 300 milyonluk Türk dünyasının entegrasyonudur. Bu entegrasyona hizmet eden platformlardan biri olan turkicmedia.com, gelecekte Türk dünyası için daha verimli akademik çalışmaların gerçekleştirilmesi için Türk dünyasının akademisyen veri tabanı haline gelecektir.